Firemný web

Naštartujte vaše podnikanie a zviditeľnite sa v online priestore prehľadným a rýchlym webom.

Funkcie na mieru

Nezáleží na tom, či potrebujete jednoduchý web s jednou podstránkou a pár fotografiami alebo obsiahly firemný web s množstvom funkcií. Dokážeme zrealizovať každé vaše prianie.

Moderný dizajn

Chcete web, ktorý ide s dobou? Nie je problém. Môžete si vybrať z desiatok šablón, ktoré pre vás prispôsobíme k dokonalosti. Pokiaľ viete čo presne chcete, môžeme začať aj od nuly a krok po kroku plniť vašu predstavu dokonalého webu.

Jednoduchá správa

Nie ste IT Guru? To nevadí. Vďaka WordPress CMS môžete vykonávať základné úpravy bez znalosti programovnia. Všetko je pripravené v jazyku, ktorému rozumiete a vy môžete jednoducho písať články, pridávať fotografie, moderovať komentáre, atď.

Rýchlosť

Vďaka moderným riešeniam pre Vás vieme pripraviť rýchly a stabilný web, ktorý nebude strácať váš drahocený čas, ani čas jeho návštevníkov. Zanechajte dobrý dojem.

Moderný dizajn

Doba sa posúva vpred a tvorba webu už nie je vôbec taká zdĺhavá a cenovo náročná záležitosť ako kedysi. Dnes už nemusíte minúť tisíce pre okúsenie digitálneho priestoru. Kontaktujte nás a my vám “bez omáčok” prezradíme čo za váš budget dokážeme. 

Zaujalo vás to?

Kontaktujte nás a spoločne nájdeme ideálne riešenie.

Kontakt