Eshop na mieru

Zabudnite na kamenné predajne, zákazníci milujú online nakupovanie. S našim eshopom na mieru im ho môžete ponúknuť aj vy.

Výber riešenia

Máte skúsenosť s WooCommerce, Prestashopom alebo Magentom? Pokiaľ áno a preferujete jedno z týchto riešení máte ho mať. Pokiaľ naopak nie, radi si s vami prejdeme všetky možnosti, porovnáme vám ich a spolu vyberieme to najvýhodnejšie.

UI / UX

Moderný eshop s prívetivým dizajnom a intuitívnym užívateľským rozhraním? Žiaden problém. Zabezpečíme pre vašich zákazníkov prostredie, kde budú nakupovať najradšej.

CMS

Pridávajte produkty, sledujte návštevnosť, nákupy, obrat a odpovedajte na recenzie svojich zákazníkov. Všetky riešenia, ktoré ponúkame v sebe majú zahrnutý systém na jednoduchú správu v jazyku, ktorému rozumiete. 

Rýchlosť

Jednotlivé riešenia sa v rýchlosti líšia. Od každého však vieme vyťažiť optimalizáciou maximum aby bola vaša stránka vzhľadom k úrovni návštevnosti stále plynulá. 

Funkcie na mieru

Nezáleží na tom, či potrebujete import tísicov produktov od dodávateľa, umiestniť produkty na cenové porovnávače alebo ponúknuť zákazníkom rôzne podmienené vernostné zľavy. Skrátka vytvoríme funkcie podľa vašich predstáv.

Zaujalo vás to?

Kontaktujte nás a spoločne nájdeme ideálne riešenie.

Kontakt